«Марш Жінок» — Ukrainos labdaros fondas

  • Story

Anksčiau, prieš prasidedant karui, mes ginėme moterų teises bei kovojome su smurtu nukreiptu prieš moteris ir vaikus Ukrainoje. Dabar, prasidėjus karui, mes teikiame tikslinę pagalbą moterims iš pažeidžiamiausių socialinių grupių, įskaitant moteris su mažais vaikais, daugiavaikės moteris, vyresnio amžiaus moteris, moteris su negalia bei LBGTQ bendruomenės atstoves. Surinktą pagalbą mes siunčiame į šešis Ukrainos regionus, įskaitant Donetsko, Žytomyro, Zaporižios, Luhansko, Mykolaivsko, Charkivo ir Chersono srytys.

Kam skirta mūsų pagalba? Tai moterys ir vaikai, kenčiantys nuo karo. Tai yra mamos su mažais vaikais, būsimos ar daugiavaikės mamos. Tai moterys turinčios negalią, įskaitant negalinčias judėti savarankiškai ar net prikaustytas prie  lovų. Šiek tiek mažiau nei pusė moterų gaunančių tikslinę pagalbą yra moterys vyresnės nei 60 metų.

Kovo mėnesį mes atidarėme laikinus šelterius (laikinos prieglaudas) skirtus moterims ir vaikams, palikusiems savo namus Ukrainos “karštuose taškuose”. Kiekviena iš šių prieglaudų gali talpinti iki 20 moterų ir vaikų. Mes visiškai padengiame šių prieglaudų išlaidas. Bet dėl išaugusios paklausos mums reikia papildyti šias prieglaudas miegamosiomis vietomis.

Moduliniai lovų rėmai — tai kas padės mums suteikti prieglobstį didesniam moterų ir vaikų skaičiui, užtikrinant jų saugumą! Todėl mes norime paskelbti lėšų surinkimo kampaniją, skirtų modulinių lovų komponentams įsigyti!

Kiek lovų mums reikia? — 55 lovų rėmų. Kartu su JSC “Likmere”, “Latvijas Finieris Group” ir JSC “DUV” mes skelbiame lėšų rinkimo kampanija ir mums reikalinga jūsų pagalba!

Kokią sumą norime surinkti?

Esame paskaičiavę kad mums reikia 7018 eurų. Šios lėšos bus skirtos modulinių lovų komponentų bei čiūžinių įsigijimui.

Сollected:
€ 262 in 7 018